Oppdrettere

NKKs Etiske grunnregler for avl og oppdrett


Oversikt over oppdrettere tilsluttet Norsk Mopsklubb


 

Trulteskogen Kennel
Kjersti Berntzen
Epost: kjersti.berntzen@gmail.com
Tlf:  924 07 461
Webside: www.trulteskogen.com
Fylke: Akershus


Pugling Kennel
Rina Remmert
Epost: rina.remmert@gmail.com Tlf: 950 98 313
Webside: www.pugling.org
Fyke: Akershus


Kennel Lulubelle
Elisabeth Lærum
Epost: kennellulubelle@gmail.com
Tlf : 412 99 764
Webside: www.lulubelle.org
Fylke: Buskerud


Kennel Analog
Bjørn Erling Løken
epost: be.loken@hotmail.com
Tlf: 402 23 600
Webside: www.cymraegci-analog.com
Fylke: Buskerud


Kennel Cherimoy
Unni og Odd Martin Strandsveen
Epost: Unni1955@live.no, oddstrandsveen@live.no
Tlf: 412 10 687, 412 17 523
Webside: www.cherimoy.com
Fylke: Hedemark, Ringensaker


Midtthuns Kennel
Eva Conradi
Epost: eva.conradi@gmail.com
Tlf: 928 49 060
Webside: midtthuns.webs.com
Fylke: Hedemark


Kennel Exeline
Jannicke og Trond Johansson
Epost : Eide_677@hotmail.com
Tlf : 99314647
webside : www.kennelexeline.net
Fylke : Hedmark


Kennel Hundur
Elin Karin Katla Ellingsen
Epost: karnelli@online.no
Tlf: 481 20 162
Webside: www.kennel-hundur.com
Fylke: Hordaland


Kennel Marmelade
Torunn Johanne Rosvold
Epost: torunn.marmelade@gmail.com
Tlf: 926 94 036
Webside:  www.kennelmarmelade.com
Fylke: Hordaland


Kennel Upp and go’s
Elin Skistad
Epost: elinskistad@gmail.com
Tlf: 413 64 857/ 563 90 703
Fylke: Hordaland


Little Lions Kennel
Turi Sletvold Gelin
Tlf: 406 31 864
Epost: gelin@hotmail.no
Fylke: Hordaland


Kennel Felizeti`s
Mona Paulsen
E-post: monaj.paulsen@gmail.com
Tlf.936 71 589
Webside: www.kennel-felizeti.com
Fylke: Hordaland


Kennel Mu-Ti-La
Toril Dønheim
Epost: doenheim@gmail.com
Tlf: 412 05 298
Webside: www.kennelmutila.com
Fylke: Møre og Romsdal


Chuckaboo kennel
Inga Dis Thorsteinsdottir
ingad84@gmail.com
tlf: 98062073
Fylke: Møre og Romsdal


Kennel Pugbully
Heidi Fridtjofsen
Epost: heidi@pugbully.no
Tlf: 984 44 288
Fylke: Nord Trøndelag


Kennel Pei Fang
Marianne og Brynjar Holmli
Tlf: 951 81 266
Epost: marianne.holmli@gmail.com
Webside: www.peifangchows.com
Fylke: Nord Trøndelag


Trønderriket Kennel
Bente Vangen
E-post: tronderriket.kennel@outlook.com
Tlf: 41388649
webside: tronderriket.123hjemmeside.no
Fylke: Nord Trøndelag


Jasi Kennel
Jann Villy Solvol
Epost: jvsol@online.no
Tlf: 470 12 357
Webside: www.jasikennel.net
Fylke: Nordland


Kennel Raolex
Sheila Rao
Nedre svenningdal
8680 Trofors
Mobil: 907 88 437
Email: sheilarao_9@hotmail.com
Fylke: Nordland


Kennel Dovretoppen
Anne-Mari Myhrmoen
Tlf : 454 16 006
Webside: http://dovretoppen.webnode.com/
Fylke: Oppland


Kennel Crowhill
Eli Wallentinsen Haaland
Epost: eli.w.haaland@gmail.com
Fylke: Rogaland


Kennel Snowpug
Mona Helen Gunnarsdotter Bergheim
Epost: snowpug@online.no
Tlf: 94893898
Webside: www.snowpug.com
Fylke: Troms


Kennel Mopspug
Svein Dahl
Epost: post@mopspug.no
Tlf:  993 20 881
Webside: www.mopspug.no
Fylke: Vest-Agder


Kennel Proud Tail
Beth Moen Monrad
Bor i Risør
Mobilnr. 99589282
Epost. elizebmo@online.no
Fylke: Aust -Agder


Kennel Tangetoppen
Elisabeth Juverud
Epost: tangetoppenpugs@gmail.com
Tlf: 402 12 949
Webside: www.tangetoppen.org
Fylke: Vestfold.


Kennel FiPiLi
Turid Kvamme
Epost: y-amas@hoitmail.com
Tlf 913 27 444
Add: Sandefjord
Fylke: Vestfold


Kennel Ludella
Ann Kristin Borge
Epost: ankiborge@outlook.com
Tlf.: 99547846
Fylke: Vestfold.


Hvitulven Kennel
Kjersti Halvorsen
Epost: hvitulvenkennel@live.no
Webside: www.hvitulvenkennel.com
Fylke: Østfold


Kennel Moskusbanden
Kari Aamodt
Storengvn 62, 1570 Dilling
Epost: kaaamodt@gmail.com
Tlf:958 61 113
Fylke: Østfold


 

Comments are closed